Ojars (31 gads)

Vēlos piedalīties kāda aktīvā telegram grupā,

Ojars (31 gads)

Vēlos piedalīties kāda aktīvā telegram grupā, Lasīt vairāk...

Pievienot sludinājumu
8 jan.

Ojars (31)

Vēlos piedalīties kāda aktīvā telegram grupā,
Atbildēt...
mai. 2022

Заработок

Ищем помощника в техподдержку, небольшой заработок и интересная работа. Задачи - обрабатывать жалобы, помогать развитию проекта. Всё удаленно. Ваш пол и возраст - не имеют значения. Грамотность, Русский и Латышские языки, и опыт общения на сайте - обязательны. Способность виртуозно мимикрировать - желательна.
Atbildēt...
webcam darbs 2
feb. 2022

webcam darbs

Meklējam aktīvus un kreatīvus jauniešus -gan puišus , gan meitenes vecumā no 18-28 gadiem ar angļu valodas zināšanām darbam webcam modeļus. Sīkāka informācija - rakstiet privāti norādot savu vecumu, savu numuru un pielikumā pievienojot savu bildi. Patīkami darba apstākļi un laba peļņa garantēta.
Atbildēt...
dec. 2021

MisterX (22)

Sveiki. Esmu jauns džeks kurš atsācis savas sporta gaitas. Līdz ar ko izveidoju savu OnlyFans lai dotu iespēju sekot līdzi sava ķermeņa izmaiņām. Ka arī var apsriest ko virtuali individualu. Uzraksti uz e-pastu un apspriedīsim visu sīkāk.
Atbildēt...
nov. 2021

webcam darbs

Sveiki 🙂 Meklējam aktīvus un kreatīvus jauniešus -gan puišus , gan meitenes vecumā no 18 gadiem ar angļu valodas zināšanām darbam webcam streaming jomā. Sīkāka informācija - rakstiet privāti norādot savu vecumu un pielikumā pievienojot savu bildi.
Atbildēt...
feb. 2021

maza čiepa (26)

Sveiki, varu piedavat uzkopt tavu māju vai dzīvokli, (visi mājas darbiņi plus varu pagatavot ēdienu) Tikai Rīgā
Atbildēt...
Pievienot sludinājumu